Medycyna • Zepter

  Zepter
  Zepter Medical oferuje nam lampy Bioptron - są one produkowane w Szwajcarii, 3 modele Bioptron Compact III, Bioptron Pro1 i Bioptron2 zaspokajają zapotrzebowanie szpitali, klinik, gabinetów rehabilitacji i naszego domu na całym świecie.
  http://www.bioptron-zepter.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • rekonstrukcja acl

  rekonstrukcja acl
  W naszej Klinice kompleksowo leczymy schorzenia i urazy narządów ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Klinika powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową (w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego). Do końca 2011 roku w Klinice wykonaliśmy około 8 000 artroskopowych rekonstrukcji więzadeł krzyżowych przednich (ACL). Jesteśmy zaliczani do czołowych ośrodków w kraju zajmujących się tego typu zabiegami.
  http://www.sport-klinika.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Portal medyczny

  Portal medyczny
  Portal o tematyce zdrowotnej. Jeśli chcesz znacznie poszerzyć posiadaną przez siebie wiedzę na temat zdrowia, przykładowo chorób i leków, powinieneś po prostu zajrzeć na prowadzony przez nas portal. Dużo miejsca poświęciliśmy wszelkiego rodzaju kwestiom związanym z dietami, odchudzaniem, etc. Naturalnie teksty, które są zamieszczone w serwisie, zostały przygotowane przez ludzi, którzy bardzo dobrze znają się na kwestiach zdrowotnych, zatem gwarantujemy bardzo wartościową wiedzę. Warto nadmienić, że w serwisie jest również zdrowie forum - wypowiadają się na nim pomocne, mające wielką wiedzę osoby. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem na nasz portal.
  http://www.zdronet.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Opieka paliatywna

  Opieka paliatywna
  powodem najczęstszych zgonów, zarówno w Polsce i na świecie, są choroby przewlekłe oraz nowotworowe. Sporo z nich nie rokuje większych możliwości na przeżycie, albowiem tak ważne jest zapewnienie choremu komfortu psychicznego, wysokiej klasy jakości życia oraz obniżenie cierpienia. Te zadania należą do opieki paliatywnej. Opieka paliatywna niezwykle często kojarzona jest z hospicjum. Według Światowej Organizacji Zdrowia są to pojęcia relatywne, jednak trzeba pamiętać, że leczenie paliatywne nie dotyczy jedynie osób w zaawansowanym stadium choroby nowotworowej. Co prawda jedną z idei tego rodzaju opieki jest pomoc choremu także jego rodzinie w momencie umierania i żałoby, jednak ważnym punktem jest także poprawa jakości życia.
  http://paliatywna.opieka.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Altany Angielski Anteny Religia Rzeźba i malarstwo Rękodzieło Grafika Gry java Gry komputerowe

Inne
pisanie prac magisterskich katowice. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Proponujemy pomoc i pisanie prac magisterskich katowice , wrocław, poznań.
strony www poznań. Agencja interaktywna oferuje fachowe, niepowtarzalne strony www poznań w bardzo atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy.
tematy pracy licencjackiej kosmetologia. Świadczymy usługi w zakresie pisania prac. Pomożemy Ci wybrać tematy pracy licencjackiej kosmetologia i napisać prace. Nie czekaj, zapraszamy już teraz.
pliki cookie. Sprawdź bezpłatnie czy Twoja strona wykorzystuje pliki cookie . Zapraszamy
Diamond Expert. Najpiękniejsze pierścionki tylko w Diamond Expert . Zapraszamy
Batik Olszanska. Batik Olszanska , malarstwo, rzeźba i wiele więcej. Zapraszam


Oprogramowanie UrbiCMS 2007