Sprzęt medyczny • Hurtownia medyczna, sklep medyczny CZM Cezal

  Hurtownia medyczna, sklep medyczny CZM Cezal
  Firma CZM Cezal (Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal) jest spółką operującą na terenie całego kraju. Grupa kapitałowa Cezal jest od dłuższego czasu liderem na rynku zaopatrzenia placówek służby zdrowia w urządzenia medyczne, odzież medyczną, środki dezynfekujące, sprzęt do diagnostyki laboratoryjnej, itd. Struktura organizacyjna firmy Cezal oparta jest o centrale we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną ?Centrowet-Cezal? w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku. Do zobaczenia na stronie internetowej
  http://www.cezal.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Glukometr

  Glukometr
  Konkretny ciśnieniomierz to taki, który spełnia powierzone jemu zadania oraz nie sprawia kłopotów. Z owymi ciśnieniomierzami masz do czynienia w tym sklepie. Przekonaj się do naszego towaru.
  http://medmedic.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tester ciążowy

  Tester ciążowy
  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tetera ciążowego? Zapraszamy na naszą stronę, znajdziesz tam wiele potrzebnych informacji począwszy od tego jak wykonać test, przez opinie po opisy poszczególnych testerów.
  http://www.anty-koncepcja.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sprzęt rehabilitacyjny

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Firma Medus zajmuje się importem sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego, medycznego z krajów Unii Europejskiej, zarówno nowego jak i używanego. Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację zakupionego u nas sprzętu
  http://medus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • www.profitssm.pl- sklep stomatologiczny

  www.profitssm.pl- sklep stomatologiczny
  Firma ProfitSSM to sklep stomatologiczny zajmujący się dystrybucją sprzętu medycznego najwyższej jakości takiego jak: turbina stomatologiczna, endometr, kątnica stomatologiczna, końcówka skalera oraz przyrządy endodontyczne.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, oferujemy atrakcyjne ceny.
  http://www.profitssm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Pisanie prac Prace magisterskie Prawo jazdy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska Joga Dentysta Depilacja Diagnostyka

Inne
gabinety medyczne. Spis szpitali, aptek, gabinety medyczne .
pisanie programów c++. Programowanie na zamówienie i pisanie programów c++ .
drukowanie na płótnie Textileprint. Profesjonalne drukowanie na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź
prezentacja maturalna z polskiego. Chcesz aby twoja prezentacja maturalna z polskiego była perfekcyjna pod względem merytorycznym i poprawna stylistycznie? Napisz do nas, oferujemy prace na najwyższym poziomie.
lee biografia. Legenda bruce lee, chyba każdy zna filmy z małym smokiem, warto poczytać lee biografia .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007