Sprzęt medyczny • Sprzęt medyczny

  Sprzęt medyczny
  Sprzęt medyczny dla gabinetów z Poznania. Specjalistyczne sprzęty medyczne jak holter ciśnienia czy defibrylator oraz aparaty diagnostyczne jak aparaty rtg, aparaty usg i aparaty ktg. Produkty tylko uznanych marek typu cardiac science w przypadku defibrylatorów i siui w kwestii ultrasonografów. Urządzenia zostały pomyślane pod kątem precyzji pracy i łatwości użytkowania. Niektóre mogą być stosowane także przez początkujących.
  http://www.come-poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pulsoksymetr

  Pulsoksymetr
  niemy zaoferować Państwu wysokiej jakości sprzęt medyczny. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w dystrybucji aparatury i sprzętu medycznego. Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu, unikalnej, kompleksowej oferty gwarantując najwyższy poziom usług, najniższa cenę, jakość i markę oferowanych produktów. Posiadamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dzięki zaangażowaniu i wiedzy technicznej zapewniają profesjonalna obsługę klienta (doradztwo oraz serwis).
  http://www.spes-medical.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkła kontaktowe ACUVUEŸ

  Szkła kontaktowe ACUVUEŸ
  Szkła kontaktowe z rodziny ACUVUEŸ zapewniają elastyczność i swobodę robienia tego, co chcesz i kiedy chcesz, a także wyjątkowy komfort i ostre widzenie. Wejdź na naszą stronę i wybierz odpowiednie szkła kontaktowe dobrane do Twoich potrzeb.
  http://www.acuvue.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • .: Termometr bezdotykowy

  .: Termometr bezdotykowy
  DOMIMED - internetowy sklep medyczny oferuje medyczny sprzęt specjalistyczny oraz wysokiej jakości produkty renomowanych producentów do użytku domowego. Wszystkie urządzenia dostępne w sklepie posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i gwarancje. Sklep zapewnia autoryzowaną obsługę serwisową na terenie całej Polski.
  http://www.domimed.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aparaty do masażu uciskowego

  Aparaty do masażu uciskowego
  GoldMedic to profesjonalny sklep on line, poleca m.in.sprzęt medyczny i rehabilitacyjny oraz sprzęt fitness i do obiektów odnowy biologicznej. Polecamy sprzęt do masażu limfatycznego, lampy zabiegowe, inhalatory, aparaty do spirometrii, ssaki medyczne i inne. W ofercie także aparaty do fizykoterapii, elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, kinezyterapii, fotele masujące, łóżka do masażu, meble medyczne, wagi niemowlęce i odzież medyczną. Konkurencyjne ceny ekspresowa dostawa.
  http://www.goldmedic.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
,nagłośnienie koncertĂłw Poznań - Religie, wierzenia A strony www Blogi o sztuce DJ na wesele Dobra Książka Aukcje Internetowe Autosurf Backup online

Inne
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
druk na tkaninie Textileprint. Profesjonalny druk na tkaninie Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska. rzeźba, malarstwo, lalkarstwo Olszanska zapraszamy
wzór pracy inżynierskiej. Piszesz pracę dyplomową, szukasz przykładów, przydałby się jakiś wzór pracy inżynierskiej . Szkoda czasu! Skontaktuj się z nami, wyjdziesz na tym lepiej!
polityka prywatności cookies. Czy musisz zamieścić na stronie komunikat dot. polityka prywatności cookies . Sprawdź to ZA DARMO!
praca licencjacka polonistyka. Chcesz szybko uzyskać dyplom, ale nad głową wisi widmo pracy dyplomowej. Skontaktuj się z nami, a Twoja praca licencjacka polonistyka będzie napisana na bdb.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007