Sprzęt medyczny • Sklep medyczny

  Sklep medyczny
  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo sprzęt ortopedyczny, pomocniczy, rehabilitacyjny jak i również akcesoria medyczne wiodących producentów. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta, tak aby każdy uzyskał u Nas satysfakcjonującą i profesjonalną obsługę. Dla osób poszukujących określonego produktu oferujemy również indywidualne zamówienia. Działalność Salonu Medycznego ORTEC prowadzona jest w ramach świadczeń objętych Powszechnym Ubezpieczeniem Zdrowotnym w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jak również przy pełnej odpłatności pacjentów za świadczone usługi
  http://salonmedyczny.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sprzęt medyczny sklep internetowy

  Sprzęt medyczny sklep internetowy
  Oferujemy artykuły lecznicze w wielkiej różnorodności i doskonałą jakość tych artykułów. Nasza propozycja dotyczy nie tylko sprzętu ściśle medycznego, ale także sprzętu rehabilitacyjnego. Realizujemy dodatkowo zlecenia NFZ. Zachęcamy do naszego sklepu www.
  http://www.darmed.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Żele do USG

  Żele do USG
  Należy nadmienić, że bogaty wybór oferty Viledy, to nie tylko i wyłącznie znakomity system Ultra - max, ale także wyjątkowo atrakcyjne konstrukcyjnie mopy obrotowe, mopy ze sprayem, oraz mopy paskowe. Vileda Ultramax to akcesoria stworzone z myślą o ułatwieniu tak często mozolnych prac, jak codzienne porządkowanie. Cechą wyjątkową tych produktów jest ich bardzo wysoka jakość, zarazem pod względem użytych surowców, jak i tak zwanej ergonomiczności.
  http://www.medtex.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aparat do elektroterapii

  Aparat do elektroterapii
  Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Astar. W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty do elektroterapii, ultradzwięków, laseroterapii czy lampę sollux. Zależy nam na tym, aby nasze artykuły były łatwo dostępne. Dlatego konsekwentnie rozwijamy sieć sprzedaży i działalność eksportową. Nasz sklep internetowy ma ułatwić Państwu wybór odpowiedniego sprzętu dostosowanego w pełni do Państwa potrzeb oraz dostarczyć rzetelną wiedzę o produktach dostępnych na rynku. Zapraszamy.
  http://sklep.astar.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
,nagłośnienie koncertĂłw Poznań - Religie, wierzenia A strony www Blogi o sztuce DJ na wesele Dobra Książka Aukcje Internetowe Autosurf Backup online

Inne
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
Drukarnia Textileprint. Drukarnia Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007