Sprzęt medyczny • medyczny

  medyczny
  Hurtownia medyczna Evermed jest firmą zajmującą się dystrybucją profesjonalnych produktów medycznych, niezbędnych w gabinetach lekarskich, przychodniach, salonach kosmetycznych oraz klinikach weterynaryjnych. Na rynku istnieje od 2010 roku, zaopatrując wiele firm w produkty renomowanych producentów, takie jak odzież ochronna, igły, infuzje, materiały opatrunkowe, podkłady, środki do dezynfekcji, rękawiczki strzykawki, elektrody. Firma oferuje atrakcyjne ceny i wysoką jakość akcesoriów znanych marek, takich jak: Bode, Hartmann, Fenice - Dermatology & Aesthethic Medicine, Ecolab
  http://www.evermed.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Vigget - sprzęt rehabilitacyjny

  Vigget - sprzęt rehabilitacyjny
  Vigget to firma zajmująca się tworzeniem sprzętu medycyny fizykalnej, czyli kurującej za pomocą zmiennego pola magnetycznego. Nasze sprzęty pomogą ci przemóc dolegliwości bólowe, szczególnie bóle pourazowe jak i bóle kości. Mnóstwo lekarzy zweryfikowało efektywność naszych produktów. Sprzęt naszej firmy charakteryzuje się dużą skutecznością oraz ma niezbędne atesty i jest odpowiedni z polskimi normami. Dla nas zawsze najważniejsze jest zdrowie i wygoda klienta.
  http://vigget.pl/pl_misja.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Vigget Najlepsze dla zdrowia

  Vigget Najlepsze dla zdrowia
  Witaj na naszej stronie. Zapraszam do zapoznania się z treściami tu zamieszczonymi.Vigget zajmuje się tworzeniem nowoczesnego sprzętu medycznego funkcjonującego za pomocą rezonansu magnetycznego. Rezonans magnetyczny kuruje m.in. schorzenia jak alergie, zaburzenia snu, zespół chronicznego zmęczenia, stres, zaburzenia hormonalne, czy uzależnienie nikotynowe. Vigget prezentuje Państwu urządzenie, które jest w stanie wyleczyć te choroby. Poprzez wieloletnie badania stworzyliśmy urządzenie, które nie tylko jest skuteczne , ale także bezpieczne i proste w użyciu, dzięki czemu mogą je stosować nie tylko fizjoterapeuci, ale także pacjenci i to czyniąc to samemu.
  http://rezonans.vigget.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Vigget vitronmed

  Vigget vitronmed
  Vigget to firma parająca się tworzeniem urządzeń medycyny fizykalnej, czyli kurującej za pomocą zmiennego pola magnetycznego. Nasze produkty umożliwią ci zwalczyć dokuczliwości bólowe, zwłaszcza bóle pourazowe oraz bóle kości. Mnóstwo lekarzy potwierdza skuteczność naszych produktów. Sprzęt naszej firmy cechuje się dużą skutecznością oraz ma potrzebne certyfikaty oraz jest zgodny z polskimi normami. Dla nas zawsze najważniejsze jest zdrowie i wygoda klienta.
  http://vitronmed.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Pisanie prac Prace magisterskie Prawo jazdy Imprezy dla firm Imprezy integracyjne wielkopolska Joga Dentysta Depilacja Diagnostyka

Inne
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
chatterboty. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterboty , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
druk na poliestrze. Oferujemy najwyższej jakości druk na poliestrze , bawełnie, płótnie. Skontaktuj się z nami już dziś!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
forum sztuk walk. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy bruce lee -> forum sztuk walk .


Oprogramowanie UrbiCMS 2007