Taniec • Kursy tańca Poznań

  Kursy tańca Poznań
  Aby odreagować stres i rozwijać swoje taneczne umiejętności ? dobrze jest wybrać się do szkoły tańca. W Dance Center w Poznaniu odbywają się kursy dla chętnych w każdym wieku. Uczą tu odpowiednio wyszkoleni trenerzy, dzięki którym w ekspresowym czasie podopieczni potrafią bez błędu tańczyć w wybranym stylu. W Dance Center również obozy taneczne, pokazy, konkursy hip hop, zawody tańca towarzyskiego.
  http://www.dance-center.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Taniec Nowy Sącz

  Taniec Nowy Sącz
  Witryna internetowa szkoły tańca położona w Nowym Sączu, która oferuje kursy dla wszystkich internautów chcących poprawić własne umiejętności taneczne. Szkoła nieustannie się rozwija na bieżąco dostosowując swoją propozycję do wymagań potencjalnych klientów. Bogate doświadczenie taneczne instruktorów, fachowo przygotowana sala taneczna jak też przyjemna atmosfera to cechy szkoły SoBeat. Być może jedyna taka szkoła tańca w Nowym Sączu.
  http://sobeat.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • SzkołaTańca i Masażu Moc Aloha

  SzkołaTańca i Masażu Moc Aloha
  Dana witryna internetowa należy do Szkoły Tańca i Masażu Moc Aloha. Wakacje z tańcem to cudowny czas zabawy i pracy z ciałem. Polecamy kursy tańca Hula. Wyspecjalizowana kadra pozwoli Tobie skutecznie nauczyć się właściwych kroków. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta. Wykonujemy także wyjątkowo odprężające masaże hawajskie.
  http://www.mocaloha.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Joga Centrum

  Joga Centrum
  Joga Centrum założona przez Adama Bielewicza funkcjonuje z powodzeniem od 12 lat. Oferuje różnego rodzaju zajęcia dla osób w każdym wieku, na przykład: Jogę Iengara, ćwiczenia oddechowe oraz zdrowie kręgosłupa. Lekcje przeprowadzane są przez wyszkolonych nauczycieli, którzy dostali dyplomy w prestiżowym indyjskim instytucie.
  http://www.joga.net.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła tańca Kraków

  Szkoła tańca Kraków
  Nasza szkoła skupia się na uczeniu Tańca Towarzyskiego, West Coast oraz Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele pozostałych rodzajów tańca, takich form jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła skupia uwagę nie tylko na kroki w tańcu. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się dobrej postawy, sposobu poruszania się, podstaw prowadzenia partnera i podążania za nim. Jeżeli szukasz szkoły tańca w Krakowie, gdzie chcesz się nauczyć tańczyć, a nie tylko stawiać kroki, nasza szkoła na pewno jest dla Ciebie. Zachęcamy na witrynę internetową naszej szkoły i sprawdzenia wszystkich wiadomości.
  http://www.skalskidance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
AGD/RTV AUTOMATYKA-Elektronika-UNIPOL Adwokaci Feng shui Film Filmy Online - mFilmy.com Blogi Bramki SMS Business Intelligence

Inne
Import z chin. Import z chin . Profesjonalna firma konsultingowa specjalizująca się w handlu z chinami. Oferujemy następujące usługi: import z chin, eksport do chin, kontrole jakości towarów. Nasze biuro handlowe znajduje się w Szanghaju.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
http://ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najlepsze targi w Polsce - http://ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
prace magisterskie prawo. Nie wiesz jak napisać pracę dyplomową? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci napisać prace magisterskie prawo , administracja, socjologia, marketing, transport i wiele innych.
pompa ciepła łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007