Kurs na pilota • Lotnik.eu - nauka latania

  Lotnik.eu - nauka latania
  Prezentowany przez nasz zespół portal internetowy obejmuje zestaw informacji poł±czonych z aeronautyk±, pocz±wszy od helikopterów, przez szybowce, samoloty, a na historiach z pokazów aeronautycznych kończ±c. Odkryjesz tutaj porady oraz dogłębne informacje dotycz±ce kursów PPL(H) i na licencję pilota ¶migłowca. Poza tym, dostarczymy Tobie kompendium helipadów i przedstawimy kultowe rodzaje ¶migłowców. Masz problem z jakimi¶ wyrazami lotniczymi? Przedstawiamy nasz słownik wyrazów, który lekkim sposobem wyja¶ni Tobie podstawowe zagadnienia.
  http://lotnik.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • angielski dla dzieci Lublin

  angielski dla dzieci Lublin
  Szkoła Nonstop English, założona przez Agnieszkę Targońską, wieloletniego lektora i tłumacza przysięgłego, powstała z ogromnego zamiłowania do języka angielskiego ale też z chęci stworzenia unikalnego miejsca wyrastającego poza zwykły schemat szkoły językowej. I tak narodził się pomysł na Non Stop English, który łączy naukę angielskiego w ramach kursów ogólnych czy specjalistycznych wraz z bardziej alternatywnymi propozycjami takimi jak: kreatywne warsztaty komunikacyjne dla dzieci, konwersacje dla dorosłych w naszej kawiarni czy zajęcia po angielsku dla mam odbywające się w bawialni czyli Klubie Paddington.
  http://nonstopenglish.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • nauka jÄ™zyka angielskiego Chojnice

  nauka języka angielskiego Chojnice
  Mam na imię Roger i jestem nauczycielem języka angielskiego z 11 letnim doświadczeniem. Pochodzę z Liverpoolu i jestem native speakerem. Po latach spędzonych na nauczaniu w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Anglii razem z żoną postanowiliśmy otworzyć własną szkołę języka angielskiego w Chojnicach. Posiadam doświadczenie w nauczaniu klas wielo- jak i jedno- narodowościowych we wszystkich kategoriach wiekowych oraz na wszystkich poziomach nauczania.
  http://www.global-chojnice.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec
Busy dania polska. Busy dania polska
Busy Dania Polska i Polska Dnia - SprawdĽ. Busy Dania Polska i Polska Dnia - SprawdĽ
busy Polska Dania. busy Polska Dania
Busy polska dania. Busy polska dania
Busy dania polska. Busy dania polska


Oprogramowanie UrbiCMS 2007