Kursy i szkolenia • Edu Rachmistrz - bezpĹ‚atne kursy i szkolenia

  Edu Rachmistrz - bezpłatne kursy i szkolenia
  Edu - Rachmistrz Marzena Adamowicz. Jesteśmy placówką edukacyjną, prowadzimy bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych a także dla firm. Aktualnie prowadzimy szkolenia: księgowości, behawiorysta, gastronomii, kosmetologii, komputerowe ECDL, rejestratorka medyczna, kadr, płac, ZUS, dietetyki, i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową i na FB.
  http://www.edu-rachmistrz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • huna w praktyce

  huna w praktyce
  Aia ke ola i ka po – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza. W dawnych czasach na Hawajach, gdy ktoś zachorował lub doświadczył negatywnych emocji w całej rodzinie przeprowadzano rytuał Ho’oponopono. Docierano do przyczyn, wyjaśniano, przepraszano, wybaczano tak długo, aż przywrócono ład w całym rodzie, a choroby lub problemy zniknęły. Nazwa Ho’oponopono w języku hawajskim oznacza przyczyny świetnych rezultatów: ho’o – przyczyna, a ponopono – dobry rezultat, doskonałość. ObecnieHo’oponopono polega na aktywnym kształtowaniu wnętrza w zgodzie z Wyższym Umysłem i prawami Wszechświata.
  http://hunapono.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm

  Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm
  Szkolenia flotowe realizowane jest głównie dla kierowców w celu poprawy poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się niskim wskaźnikiem wypadkowości i zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Zanim rozpoczniesz wdrażanie zmian musisz zrobić audyt floty. Szkolenie floty polega na poznaniu i zastosowaniu metod jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Nowoczesnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
  http://www.szkoleniefloty.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • bhp Rumia

  bhp Rumia
  Świadczymy usługi z zakresu bhp, nieprzerwanie od roku 2000. Nasze Biuro przez lata wyspecjalizowało się w kompleksowej, pełnej obsłudze podmiotów (firm, instytucji, szkół) zatrudniających od 1 do 150 pracowników. Pozwala to na spełnienie wymogu prawnego zapewnienia wykonywania zadań służby bhp w zakładzie pracy, a w konsekwencji powierzenie obszaru zarządzania bezpieczeństwem pracy, we właściwe ręce.
  http://bhp-rowinski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Anonse matrymonialne Aplikacje Mobilne Aukcje Alegro Coaching Edukacja Warszawa Ekologia Atlasy i Mapy Austria Automaty do gier

Inne
¶ci±gaczka do szyb. Funkcjonalna ¶ci±gaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
praca licencjacka wzory. Goni± terminy, do napisania praca licencjacka wzory , przykłady zamieszczone w internecie nie przekładaj± się jednak na ilo¶ć zapisanych stron. Głowa do góry, wybawimy cię z opresji.
pisanie prac kielce. Proponujemy profesjonalne pisanie prac kielce . Terminowo¶ć, atrakcyjne ceny, 100% zadowolenia naszych klientów.
Tematy prac licencjackich transport. Tematy prac licencjackich transport , logistyka czy informatyka s± zazwyczaj banalne i wtórne. Napisz do nas - pomożemy wybrać ci oryginalny temat i stworzyć super pracę.
plik cookie. Informacje dot. zmian prawa telekomunikacyjnego, plik cookie , polityka prywatno¶ci. Zapraszamy
Laboratorium - weterynaryjne. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierz±t jak i zwykłych miło¶ników zwierz±t domowych. Laboratorium - weterynaryjne zaprasza


Oprogramowanie UrbiCMS 2007