Kursy i szkolenia • Edu Rachmistrz - bezpĹ‚atne kursy i szkolenia

  Edu Rachmistrz - bezpłatne kursy i szkolenia
  Edu - Rachmistrz Marzena Adamowicz. Jesteśmy placówką edukacyjną, prowadzimy bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych a także dla firm. Aktualnie prowadzimy szkolenia: księgowości, behawiorysta, gastronomii, kosmetologii, komputerowe ECDL, rejestratorka medyczna, kadr, płac, ZUS, dietetyki, i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową i na FB.
  http://www.edu-rachmistrz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • huna w praktyce

  huna w praktyce
  Aia ke ola i ka po – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza. W dawnych czasach na Hawajach, gdy ktoś zachorował lub doświadczył negatywnych emocji w całej rodzinie przeprowadzano rytuał Ho’oponopono. Docierano do przyczyn, wyjaśniano, przepraszano, wybaczano tak długo, aż przywrócono ład w całym rodzie, a choroby lub problemy zniknęły. Nazwa Ho’oponopono w języku hawajskim oznacza przyczyny świetnych rezultatów: ho’o – przyczyna, a ponopono – dobry rezultat, doskonałość. ObecnieHo’oponopono polega na aktywnym kształtowaniu wnętrza w zgodzie z Wyższym Umysłem i prawami Wszechświata.
  http://hunapono.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm

  Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm
  Szkolenia flotowe realizowane jest głównie dla kierowców w celu poprawy poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się niskim wskaźnikiem wypadkowości i zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Zanim rozpoczniesz wdrażanie zmian musisz zrobić audyt floty. Szkolenie floty polega na poznaniu i zastosowaniu metod jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Nowoczesnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
  http://www.szkoleniefloty.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
Praca licencjacka wrocław. Praca licencjacka wrocław sprawia ci wiele trudno¶ci? Nie wiesz jak napisać wstęp, zakończenie? Skontaktuj się z nami, pomożemy ci stworzyć doskonał± pracę.
ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej. Chcesz mieć już licencjat w ręku ale masz trudno¶ci z napisaniem pracy. My¶lisz o jej zleceniu ale nie wiesz ile kosztuje napisanie pracy licencjackiej musiałby¶ zapłacić. Napisz do nas, a rozwi±żemy wszystkie Twoje problemy.
opony. Zbiór firm oferuj±cych opony samochodowe. Szukasz opon? Zapraszamy na nasz± stronę: opony samochodowe.
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
fotografia. Szukasz fotografa na różnego rodzaju imprezy okoliczno¶ciowe, a może studia fotograficznego? WejdĽ na stronę fotografia . Zapraszamy.
prace licencjackie po angielsku. Pisanie pracy dyplomowej samo w sobie jest niełatwym zadaniem, a co dopiero gdy przyjdzie nam pisać prace licencjackie po angielsku . Nie czujesz się dobrze w angielskim, skorzystaj z naszej pomocy. Zapraszamy!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007