Kursy i szkolenia • Edu Rachmistrz - bezpĹ‚atne kursy i szkolenia

  Edu Rachmistrz - bezpłatne kursy i szkolenia
  Edu - Rachmistrz Marzena Adamowicz. Jesteśmy placówką edukacyjną, prowadzimy bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych a także dla firm. Aktualnie prowadzimy szkolenia: księgowości, behawiorysta, gastronomii, kosmetologii, komputerowe ECDL, rejestratorka medyczna, kadr, płac, ZUS, dietetyki, i wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową i na FB.
  http://www.edu-rachmistrz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • huna w praktyce

  huna w praktyce
  Aia ke ola i ka po – zdrowie i pomyślność pochodzą z wnętrza. W dawnych czasach na Hawajach, gdy ktoś zachorował lub doświadczył negatywnych emocji w całej rodzinie przeprowadzano rytuał Ho’oponopono. Docierano do przyczyn, wyjaśniano, przepraszano, wybaczano tak długo, aż przywrócono ład w całym rodzie, a choroby lub problemy zniknęły. Nazwa Ho’oponopono w języku hawajskim oznacza przyczyny świetnych rezultatów: ho’o – przyczyna, a ponopono – dobry rezultat, doskonałość. ObecnieHo’oponopono polega na aktywnym kształtowaniu wnętrza w zgodzie z Wyższym Umysłem i prawami Wszechświata.
  http://hunapono.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm

  Rekrutacja kierowcĂłw dla wielkich firm
  Szkolenia flotowe realizowane jest głównie dla kierowców w celu poprawy poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenia kosztów. Bezpieczna flota wyróżnia się niskim wskaźnikiem wypadkowości i zminimalizowanymi wydatkami na utrzymanie floty. Zanim rozpoczniesz wdrażanie zmian musisz zrobić audyt floty. Szkolenie floty polega na poznaniu i zastosowaniu metod jazdy powiązanej z eco drivingiem i defensywną jazdą. Nowoczesnym rozwiązaniem szkoleniowym jest innowacyjny program BHP kierowcy, ukazujący niebezpieczeństwa mogące pojawić się przez nieuwagę kierujących.
  http://www.szkoleniefloty.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • bhp Rumia

  bhp Rumia
  Świadczymy usługi z zakresu bhp, nieprzerwanie od roku 2000. Nasze Biuro przez lata wyspecjalizowało się w kompleksowej, pełnej obsłudze podmiotów (firm, instytucji, szkół) zatrudniających od 1 do 150 pracowników. Pozwala to na spełnienie wymogu prawnego zapewnienia wykonywania zadań służby bhp w zakładzie pracy, a w konsekwencji powierzenie obszaru zarządzania bezpieczeństwem pracy, we właściwe ręce.
  http://bhp-rowinski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencje Promocji Agregaty Agroturystyka Muzyka Odwadniania Organizacja imprez Dostawcy internetu ERP Filmy w internecie

Inne
pompa ciepła łódĽ. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywi¶cie pompa ciepła łódĽ . Zapraszamy do kontaktu!
urz±dzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urz±dzenie do mycia okien ? WejdĽ na stronę lewi-polska.pl.
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesi±tkę!
dieta. Drogie panie czas na odchudzanie. Je¶li masz problemy z kaloriami odchudzaj się z nami. Zapraszamy na bloga: dieta .
pompy ciepła łódĽ. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła łódĽ . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż my¶lisz.
przykładowe prace licencjackie z administracji. Wzory i przykładowe prace licencjackie z administracji na niewiele się zdadz±, potrzebujesz osoby, która pomoże ci napisać profesjonaln± pracę. Jeste¶my do twojej dyspozycji. Zapraszamy


Oprogramowanie UrbiCMS 2007