Spływy kajakowe • Spływy kajakowe Wartą

  Spływy kajakowe Wartą
  Prowadzimy spływy kajakowe najładniejszymi rzeczkami okolic miasta Poznań - Warta, Obra i innymi położonymi dalej. Prowadziliśmy spływy początkowo na terenie Wielkopolski i rzeką Warta, w tym momencie powiększyliśmy ofertę i organizujemy spływy kajakowe po różnych akwenach. Na niedzielne popołudnie sugerujemy wypady rzekami: Warta, Obra. W naszej ofercie znajdziecie, spływy kajakowe indywidualne, gdzie uczestnicy wybierają przebieg plus terminu spływu. Na dalszy i dłuższy wyjazd polecamy dłuższy szlak rzeką Drawa, Brda, Dobrzyca.
  http://waterteam.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spływy kajakowe

  Spływy kajakowe
  Żaden miłośnik kajakarstwa nie może nie zatrzymać się choć na chwilę i nie zaciekawić się taką stroną. Co można na niej znaleźć? Przede wszystkim, zbiór wszystkich najatrakcyjniejszych spływów kajakowych leżących zarówno na terytorium Polski, jak i jak i w innych państwach, ich opisy oraz różnego rodzaju pożyteczne informacje. Co więcej, możemy za jej pośrednictwem także zarezerwować taki spływ dla siebie, oraz wypożyczyć wcześniej kajak. Dodatkowo, wiele przydatnych informacji oraz rozbudowana społeczność na forum sprawią, że każdy może tutaj zwiększyć w sporym stopniu swoją teoretyczną wiedzę.
  http://www.kaylon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • biuro turystyczne lublin

  biuro turystyczne lublin
  Jesteśmy biurem turystycznym, które organizuje przeróżne wycieczki dla grup szkolnych, zakładów pracy a także dla osób niepełnosprawnych. Prowadzimy turnusy nie wyłącznie na terenie kraju ale również za granicą. Na naszym koncie posiadamy sporo udanych wyjazdów! Z nami możesz powędrować wieloma ciekawymi szklakami górskimi, spłynąć kajakiem czy poznać tajemnice wielu kościołów, cerkwi i zagubionych cmentarzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.
  http://www.tairon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pojezierze Drawskie - spływy kajakowe

  Pojezierze Drawskie - spływy kajakowe
  Serdecznie zapraszamy na weekendowe i całotygodniowe spływy kajakowe. W ofercie mamy imprezy o zróżnicowanej skali trudności. Organizujemy wycieczki najpiękniejszymi szlakami wodnymi Wielkopolski i Pomorza. Każdy z Państwa znajdzie ofertę dostosowaną do swoich chęci i możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.szuwary.pl.Każdy spływ kajakowy da Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć, a przy tym umożliwi obejrzenie wielu niezwykle przepięknych miejsc. Sezon rozpoczynamy tradycyjnie w długi weekend majowy.
  http://szuwary.pl
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Darmowe ogłoszenia Darmowe promocyjne katalogi Domeny i Hosting Kursy i szkolenia List Motywacyjny Matematyka Grecja Hiszpania Hobby

Inne
miód w proszku. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku , surowce zielarskie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Tegola Polonia. Tegola Polonia oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.
pisanie prac magisterskich łódź. Licencjat, magisterka czy nawet prezentacja maturalna niejednemu z nas może sprawić ogromny problem. Oferujemy pisanie prac magisterskich łódź , warszawa, katowice etc. Zapraszamy
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, Zapraszam na stronę!
forum programistyczne. Zapraszamy na forum forum programistyczne programistyczne, dowiesz się tutaj wielu przydatnych rzeczy.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007