Serwis laptopów • Technologie radiowe

  Technologie radiowe
  Wifiki.eu to sklep on-line, specjalizujący się w technologiach: WiFi, GSM, LTE, 4G, radiolinie PTP punkt-punkt, PTMP punkt wielopunkt. W swojej ofercie posiadamy produkty z najwyższej światowej półki dla zastosowań Smart City, firm komercyjnych i sektora public. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu, jesteśmy w stanie wskazać odpowiednie rozwiązanie za rozsądna cenę. Nie jesteśmy tzw. "BoxMover" - do nas zawsze możesz zadzwonić, napisać i spotkać po fachową poradę odnośnie swoich potrzeb. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe produkty.
  http://wifiki.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Sieci radiowe

  Sieci radiowe
  AkademiaWiFi.pl - firma z ambicjami i olbrzymim , która zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz rozpowszechnianiem zaawansowanych rozwiązań sieci WiFi dla infrastruktury mobilnej i systemów AutoID. Jesteśmy organizacją nowego typu, która łączy grupę wysokiej klasy profesjonalistów, ich postawy i umiejętności. Naszą wartość budujemy inwestując w ludzi, wiedzę i technologie. Realizujemy projekty sieci WiFi o najwyższym poziomie skomplikowania. Masz problem w sieci WiFi? Nie wiesz jak rozwiązać? Pomożemy!
  http://akademiawifi.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Alarmy Altany Angielski Religia RzeĽba i malarstwo Rękodzieło

Inne
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesi±tkę!
Wycena diamentów/brylantów. Chcesz zarabiać w kryzysie? Wybierz najlepsz± i najbezpieczniejsz± lokatę - zdecyduj się na Wycena diamentów/brylantów .
maszyny czyszcz±ce. Profesjonalnie maszyny czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.
reklama w sieci reklamowej. reklama w sieci reklamowej pozwoli Ci na doracie do wielu odbiorców.
pisanie prac magisterskich Rzeszów. Chcesz mieć pi±tkę z obrony, ale tworzenie pracy idzie jak po grudzie. Skorzystaj z naszej pomocy - oferujemy fachowe pisanie prac magisterskich Rzeszów .
pisanie prac inżynierskich warszawa. Nie wiesz jak wzi±ć się za tworzenie pracy? Oferujemy profesjonalne pisanie prac inżynierskich warszawa , łódĽ, poznań, wrocław.


Oprogramowanie UrbiCMS 2007