Medycyna • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa
  Psycholog Jolanta Szczepaniak zaprasza na konsultacje do swojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną Warszawie oraz udzielam konsultacji online na Skypie. Zapraszam na konsultacje w zakresie: • terapia uzależnień • psychoterapia rodzin • psychoterapia par • terapia małżeństw • terapia indywidualna W trakcie spotkań terapeutycznych wspólnie poszukujemy rozwiązań dla Twoich problemów i uruchomimy Twoje osobiste zasoby, które skutecznie pomagają wyjść z kryzysu. Więcej informacji na www.szczepaniak-psychology.eu
  http://szczepaniak-psychology.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Badania Krwi Radom

  Badania Krwi Radom
  Laboratorium Analiz Lekarskich na rynku medycznym radomskim działa od 1979 roku, świadcząc usługi z zakresu czynienia laboratoryjnych badań podstawowych i specjalistycznych dla pacjentów. Lab Medic zapewnia szeroki zakres badań min. wykrywanie cukrzycy oraz diagnostyka infekcji. Wszelkie analizy są wykonywane na najnowszej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Wszystkie analizy są czynione na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Cały czas poszerzamy zakres czynionych analiz.
  http://lab-medic.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 dalej>

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin

KontaktNa skróty
Agencja Reklamowa Agencja Reklamowa Szczecin Agencja celna Fotografia Galerie sztuki Integracje

Inne
miód w proszku. Zapraszamy na stronę firmy vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku , surowce zielarskie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. OdwiedĽ stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
pisanie prac magisterskich łódĽ. Licencjat, magisterka czy nawet prezentacja maturalna niejednemu z nas może sprawić ogromny problem. Oferujemy pisanie prac magisterskich łódĽ , warszawa, katowice etc. Zapraszamy
Józef Chełmoński. Je¶li jeste¶ miło¶nikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, Zapraszam na stronę!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
zlecę napisanie pracy licencjackiej. Zamówię gotow± b±dĽ zlecę napisanie pracy licencjackiej . Je¶li już się zdecydowałe¶, skontaktuj się z nami. Będziesz zadowolony!


Oprogramowanie UrbiCMS 2007